F I N D I K T Ü C C A R I M

Lütfen Bekleyiniz

Fındık Stok, Depo, Ön Muhasebe

Fındık tüccarlarına özel geliştirilmiş programımız sayesinde artık işlemleriniz çok daha kolay!

Kolay kullanımı internet üzerinden rahatlıkla ulaşılması sayesinde cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınız ile internetinizin çektiği her yerden giriş yapabilir ve hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan grafikler ve yönlendirmeler sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir ve bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Hemen 15 Gün Ücretsiz Dene

Fındık Tüccarı

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Üretici ve Fabrika Takibi

Üreticiler ve fabrikalar için teslim aldığınız veya teslim ettiğiniz bilgilere kolay ulaşım sağlayarak stok, borç alacak gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Stok Takibi

Fındık tüccarım stok Sekmesi ile üreticiden aldığınız veya fabrikaya gönderdiğiniz fındıklarınızın stok takibini yapabilir, ödeme yada alacak bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kasa Hareketleri

Kasanızdaki paranızı takip edebilir, yaptığınız ödemeleri ve tahsilatları takip edebilirsiniz.

Depo Takibi

Fındık tüccarım depo sekmesi ile depo bilgilerinizi belirleyerek farklı yerlerdeki depolarınızı takip edebilir doluluk oranlarını kendiniz belirleyip programın sizi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Tahmini Kasa Raporu

Üretici ve fabrikalardaki alacak ve borç bilgilerinizi görerek hesaplamalarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Borçlar/Alacaklar

Emanette fındığı olan üreticilerinize verdiğiniz borçları kaydedebilir, ister nakit, isterseniz fındık karşılığında tahsilatlarını gerçekleştirebilirsiniz.